تفاوت و نحوه تشخیص آیفون ریپک، ریفربیش ( Refurbished ) و پک اصلی

تهران- ایرنابازار- بهترین راه های تشخیص گوشی رفرش این است که در بخش Setting گزینه General و بعد گزینه About را انتخاب کرده و به model گوشی خود توجه کنید اگر حرف اول آن M باشد یعنی گوشی پک اصلی است اما اگر حرف اول آن F بود یعنی گوشی ریفربیش و اگر حرف اول آن N بود گوشی ریپک است.

***محتوای تبلیغاتی***

ایرنابازار- آیفون ریپک، آیفون ریفربیش و آیفون پک اصلی، سه نوع مختلف آیفون هستند که از نظر کیفیت، گارانتی و قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. آیفون ریپک یک گوشی هوشمند است که با استفاده از قطعات اصلی و غیر اصلی تولید شده است. این گوشی ها معمولاً از قطعات اورجینال آیفون استفاده می کنند، اما ممکن است برخی از قطعات آن مانند صفحه نمایش، باتری یا دوربین از قطعات غیر اصلی استفاده شده باشد.

آیفون ریفربیش یک گوشی هوشمند است که توسط شرکت اپل بازسازی شده است. این گوشی ها معمولاً گوشی هایی هستند که به دلیل مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری، توسط مشتری مرجوع شده اند و توسط اپل تعمیر و رفع نقص شده اند.

آیفون پک اصلی یک گوشی هوشمند است که توسط شرکت اپل تولید شده است و از قطعات کاملاً اورجینال استفاده می کند. این گوشی ها دارای کیفیت ساخت و عملکرد بسیار بالایی هستند و از گارانتی رسمی اپل برخوردارند.

تفاوت های اصلی بین آیفون ریپک، آیفون ریفربیش و آیفون پک اصلی عبارتند از:

تفاوت و نحوه تشخیص آیفون ریپک، ریفربیش ( Refurbished ) و پک اصلی

نحوه تشخیص آیفون ریپک، آیفون ریفربیش و آیفون پک اصلی

بهترین راه های تشخیص گوشی رفرش این است که در بخش Setting گزینه General و بعد گزینه About را انتخاب کرده و به model گوشی خود توجه کنید اگر حرف اول آن M باشد یعنی گوشی پک اصلی است اما اگر حرف اول آن F بود یعنی گوشی ریفربیش و اگر حرف اول آن N بود گوشی ریپک است.

آیفون ریپک

  • برچسب یا نوشته منحصربه‌فرد روی بدنه گوشی: آیفون های ریپک معمولاً دارای یک برچسب یا نوشته منحصربه‌فرد روی بدنه خود هستند که نشان می دهد این گوشی رفرش شده است.
  • شماره سریال گوشی: شماره سریال آیفون های ریپک با شماره سریال گوشی های نو متفاوت است و با حرف N شروع می شود.

آیفون ریفربیش

  • برچسب یا نوشته منحصربه‌فرد روی بدنه گوشی: آیفون ریفربیش معمولاً دارای یک برچسب یا نوشته منحصربه‌فرد روی بدنه خود هستند که نشان می دهد این گوشی بازسازی شده است.
  • شماره سریال گوشی: شماره سریال آیفون های ریفربیش با شماره سریال گوشی های نو متفاوت است و با حرف F شروع می شود.

آیفون پک اصلی

  • برچسب یا نوشته منحصربه‌فرد روی بدنه گوشی: آیفون های پک اصلی معمولاً دارای یک برچسب یا نوشته منحصربه‌فرد روی بدنه خود هستند که نشان می دهد این گوشی اورجینال است.
  • شماره سریال گوشی: شماره سریال آیفون های پک اصلی با شماره سریال گوشی های دیگر آیفون های پک اصلی یکسان است و با حرف M شروع می شود.

در نهایت، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام نوع آیفون را خریداری کنید، به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله بودجه، نیازهای شما و میزان اهمیت کیفیت ساخت، گارانتی و قیمت برای شما.

ایا خرید آیفون های ریفربیش و ریپک کار درستی است؟

اگر بودجه شما محدود است و به دنبال یک گوشی هوشمند با کیفیت ساخت و عملکرد قابل قبول هستید، آیفون ریپک می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. با این حال، باید توجه داشته باشید که آیفون ریپک ممکن است از کیفیت ساخت و عملکرد آیفون های پک اصلی برخوردار نباشد.

اگر به دنبال یک گوشی هوشمند با کیفیت ساخت و عملکرد عالی هستید و بودجه کافی دارید، آیفون پک اصلی می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. آیفون پک اصلی دارای کیفیت ساخت و عملکرد بسیار بالایی است و از گارانتی رسمی اپل برخوردار است.

اگر به دنبال یک گوشی هوشمند با گارانتی رسمی اپل هستید، آیفون ریفربیش یا آیفون پک اصلی می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. آیفون رفرش و آیفون پک اصلی هر دو از گارانتی رسمی اپل برخوردار هستند. با این حال، آیفون رفرش ممکن است ظاهری کمی متفاوت از آیفون پک اصلی داشته باشد. برای خرید مطمئن محصولات اپل، خرید آیفون ۱۶، خرید آیفون ۱۶ پرو و خرید آیفون ۱۶ پرو مکس به سایت آوافون به آدرس https://ava-phone.ir/ مراجعه کنید.

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی و از سوی سفارش دهنده تهیه شده است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

۰ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.